// Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego
gazeta

Bieżące informacje o działaniach, inicjatywach i spotkaniach organizowanych przez Oddział Mazowiecki PTI oraz ogłoszenia i informacje dla członków Oddziału.

// Aktualności

Mikołajki OMaz 2014

17.12.2014

Odsłon: 1995

Tradycyjny mikołajkowy Klub Informatyka OMaz, który odbył się we wtorek wieczorem 9 grudnia w klimatycznych wnętrzach Coco Club and Bar w Warszawie, zgromadził ponad 30 osób (niestety kilka innych zgłoszonych i/lub zaproszonych uziemniła grypa).

Otwierając pierwsze spotkanie nowej kadencji Marcin Paprzycki, prezes OMaz przedstawił merytoryczne plany OMaz na najbliższy czas. Zapowiedział najbliższy Klub Informatyka (na początku lutego 2015), który  będzie poświęcony  zagadnieniom algorytmizacji prawa oraz procesowemu podejściu do systemów informacyjnych administracji publicznej. Akces zgłosili Andrzej J. Piotrowski, Jacek Nieckuła i Tomasz Kulisiewicz.

W części towarzyskiej spoktania jak zawsze były kolędy i inne śpiewanki, prowadzone muzycznie przez Andrzeja Odyńca (accor) i Pawła Sawickiego (guit).

 Ania Andraszek zarządzała logistyką mikołajowego worka z prezentami, Ewa Mizerska, po przechwyceniu dostępnych insygniów władzy Świętego Mikołaja, wraz z ochotnikami-pomocnikami sprawnie przeprowadziła akcję autolosowania prezentów.

Do późna trwały "rozmowy w podgrupach", związane zarówno z planami programowymi OMaz, jak skojarzeniami zdecydowanie luźniejszymi.

Niestety akumulatorki w aparacie fotograficznym odmówiły posłuszeństwa, więc tym razem zdjęć nie ma.

 

Zapraszamy na kolejne imprezy i wydarzenia OMaz. 

Kategorie: Klub Informatyka Tagi: po godzinach, 2014, sprawozdania