// Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego
gazeta

Bieżące informacje o działaniach, inicjatywach i spotkaniach organizowanych przez Oddział Mazowiecki PTI oraz ogłoszenia i informacje dla członków Oddziału.

// Aktualności

Mikołajki 2014 - Tradycyjne spotkanie OMaz

09.12.2014

Odsłon: 3548

Zapraszamy wszystkich członków i sympatyków PTI na OMazowieckie Mikołajki. Spotykamy się 9 grudnia 2014 od 19:00 w sali wewnętrznej Coco Club&Bar przy Potockiej 14 na Żoliborzu.

 

W przedświątecznej atmosferze porozmawiamy trochę o tym, co możemy zrobić w OMaz i dla OMaz. Program części towarzysko-artystycznej w trakcie uzgadniania - jak zawsze liczymy na naszych znanych i lubianych wykonawców. 

 

Zasady udziału te same, co w latach poprzednich:  biletem wstępu jest niewielki fant symbolicznej wartości. Fanty wędrują do wspólnego mikołajowego worka - a potem każdy wygrywa!!!

 

Ze względów logistycznych prosimy o zgłaszanie uczestnictwa (z podaniem liczby osób) na adres: omaz(at)poczta.pl. Termin zgłoszeń: 4 grudnia 2014 r.

 

Ci, którzy bywali tam na naszych imprezach, znają lokal pod nazwą Coco de Oro. Nazwa się trochę zmieniła, miejsce pozostało bez zmian -  na "bardzo niskim parterze" niewielkiego budynku między pętlą Marymont-Potok linii tramwajowej 15 na Potockiej a ulicami Potocka i Marii Kazimiery. Formalny adres to Potocka 14, ale wejście jest od strony Marii Kazimiery między budynkiem Marii Kazimiery 18 a małym parkingiem szkoły kierowców, przy zjeździe do serwisu rowerowego. 

 

Zapraszamy, do zobaczenia 9 grudnia.

Kategorie: Klub Informatyka Tagi: 2014, zaproszenia