// Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego
gazeta

Bieżące informacje o działaniach, inicjatywach i spotkaniach organizowanych przez Oddział Mazowiecki PTI oraz ogłoszenia i informacje dla członków Oddziału.

// Aktualności

There’s No Business Like Show Business? Mikołajkowy Klub Informatyka - 17 grudnia 2013 r. o godz. 20:00

17.12.2013

Odsłon: 2299

Specjalny program  Mikołajkowego Klubu Informatyka w Coco de Oro

 

There’s No Business Like Show Business? czyli: “Hollywood Economy” oraz inne lekcje i inspiracje jakie możemy czerpać z branży filmowej w kontekście rozwoju ekosystemów usług elektronicznych.

 

Jeśli przyjrzeć się temu jak funkcjonuje branża filmowa, okazuje się, że niemal od powstania stanowi ona kliniczny przykład zjawisk występujących na rynkach, na których rządzi hiperkonkurencja. Fakt iż cyfryzacja i rozwój technologii zatrzęsły w ostatnich latach fundamentami przemysłu medialnego wynika z tego, że cyfrowe narzędzia produkcji i komunikacji radykalnie wzmocniły konkurencyjność branży usuwając większość barier (poza prawem własności intelektualnej) i tworząc nowe okazje i możliwości dla twórców, widzów i dystrybutorów.

W ostatnich latach zjawiska te doczekały się poważnych opisów publicystycznych i opracowań naukowych badających przyczyny porażek i sukcesów w branży mediów. Warto przyjrzeć się im w kontekście zagadnień, jakie stają się coraz ważniejszym elementem rozwoju naszych klientów: rozwoju usług elektronicznych, Cloud Computingu, gamifikacji czy Big Data.

 

Zapraszamy na autorski program Borysa Stokalskiego - 17 grudnia 2013 o godz. 20.:00 w klubie-kawiarni "Coco de Oro".

 

Po programie specjalnym mikołajkowe spotkanie towarzyskie

 

Zapraszamy  i przypominamy: biletem wstępu jest niewielki fant (symbolicznej wartości). Fanty wędrują do wspólnego mikołajowego worka - a potem każdy wygrywa!!!

 

Zarząd Oddziału Mazowieckiego PTI

 

Dla tych, którzy jeszcze nie byli w Coco de Oro:

Coco de Oro jest na "niskim parterze" małego zespołu pawilonów handlowych między pętlą tramwajową Marymont-Potok linii 15 (tuż za skrzyżowaniem Mickiewicza i Potockiej) a uliczką Marii Kazimiery. Formalny adres to Potocka 14, Warszawa (Żoliborz), ale wejście jest od strony Marii Kazimiery i pętli tramwajowej, między pawilonami a dużym nowym budynkiem mieszkalnym Marii Kazimiery 20, pod plakatem sklepu spożywczego Agatka. Na maps.google.pl miejsce oznaczone jest prawidłowo (najlepiej widać w widoku Satelita), na zumi.pl - trochę myląco (na Bing Maps/Nokia - zupełnie błędnie!)

Kategorie: Klub Informatyka Tagi: po godzinach, 2013, zarządzanie, media, zaproszenia