// Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego
gazeta

Bieżące informacje o działaniach, inicjatywach i spotkaniach organizowanych przez Oddział Mazowiecki PTI oraz ogłoszenia i informacje dla członków Oddziału.

// Aktualności

Mikołajkowy Klub Informatyka 11 grudnia

11.12.2012

Odsłon: 2162

Grudniowe, mikołajkowe spotkanie Klubu Informatyka odbyło się 11 grudnia 2012 r. w nowym miejscu - w klubie-kawiarni "Coco de Oro".

Trochę o tym miejscu tu. Formalny adres to Potocka 14, Warszawa (Żoliborz) .

Coco de Oro" jest na "niskim parterze" małego zespołu pawilonów handlowych między pętlą tramwajową Marymont-Potok linii 15 (tuż za skrzyżowaniem Mickiewicza i Potockiej) a uliczką Marii Kazimiery. Wejście od strony Marii Kazimiery, między pawilonami a dużym nowym budynkiem mieszkalnym Marii Kazimiery 20, pod plakatem sklepu spożywczego (chyba Agatka). Na maps.google.pl miejsce oznaczone jest prawidłowo (najlepiej widać w wersji Satelita), na zumi.pl - trochę myląco (na Bing Maps/Nokia - zupełnie błędnie!)

 

 W części klubowej odbvyła się projekcja filmu Borysa Stokalskiego, Jacka Szymczaka i Krzysztofa Sobierańskiego "Szum"  nakręconego przez InfovideMatrix  na seminarium "Kultura w cyfrowym świecie – ewolucja czy rewolucja?" z okazji Dnia Społeczeństwa Informacyjnego w maju  2012 r.

 

W części tradycyjno-towarzyskiej było mikołajkowe biesiadowanie (charakterystyczne dla lokalu przekąski w stylu Kuchni Światowej) oraz kolędowanie, które poprowadzili Paweł Sawicki i Borys Stokalski (voc, guit).

Zapraszamy na kolejne imprezy

Kategorie: Klub Informatyka Tagi: wideo, po godzinach, 2012, sprawozdania


// galeria