// Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego
gazeta

Bieżące informacje o działaniach, inicjatywach i spotkaniach organizowanych przez Oddział Mazowiecki PTI oraz ogłoszenia i informacje dla członków Oddziału.

// Aktualności

Załóż swój profil na stronie Oddziału Mazowieckiego

05.09.2012

Odsłon: 3520

Zapraszamy wszystkich członków Oddziału Mazowieckiego jak również naszych sympatyków do tworzenia swoich stron profilowych, na których będą mogli zaprezentować siebie, swoje dokonania zawodowe, a także publikować ciekawe informacje - z obszarów informatyki ale nie tylko. Każdy członek/sympatyk PTI OMAZ będzię mógł po zalogowaniu się umieszczać na stronie informacje o sobie, swoich zainteresowaniach i aktywnościach zawodowych oraz prezentować swoje artykuły, linki, zdjęcia i inne informacje na temat odbywających się wydarzeń, w których bierze udział.

 

Aby założyć swój profil na stronie Oddziału Mazowieckiego należy:

  1. wejść na stronę: http://www.mazowsze.pti.org.pl/czlonkowie/prosbaOKonto
  2. podać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail i wysłać prośbę o założenie profilu
  3. zgłoszenie trafia do weryfikacji osób posiadających funkcje administratorskie (obecnie są to dwie osoby z Zarządu Oddziału Mazowieckiego - Anna Andraszek i Tomasz Kulisiewicz)
  4. po weryfikacji na wskazany w zgłoszeniu adres przychodzi mail rejestracyjny z hasłem, które umożliwia korzystanie z serwisu (m.in. publikacja artykułów, ciekawych linków, edycja informacji o sobie, dodawanie zdjęć - indywidualnych oraz całych galerii)

 

Tutaj przykład profilu z informacjami (w trybie edycji):

 

Uwaga! Jeżeli zapomniałeś swojego hasła skorzystaj z pomocy: link 

Kategorie: Ważne, Polecamy Tagi: 2012