// Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego
gazeta

Bieżące informacje o działaniach, inicjatywach i spotkaniach organizowanych przez Oddział Mazowiecki PTI oraz ogłoszenia i informacje dla członków Oddziału.

// Aktualności

Mikołajkowe spotkanie Klubu Informatyka 2022

01.12.2022

Odsłon: 271

Po kilku latach pandemicznych, hybrydowych, bądź zdalnych spotkań, Oddział Mazowiecki PTI ponownie zaprasza na na realny, tradycyjny Mikołajkowy Klub Informatyka. W tym roku odbędzie się on w piątek, 9 grudnia. Wstęp od godziny 18:00 . Spotykamy się w luźnej, nieskrępowanej atmosferze. Podsumujemy kończacy się rok 2022, a także powiemy sobie zapewne jakie rysują się plany na zbliżający się Rok Zjazdowy 2023. Zapraszamy tym razem w gościnne progi biura Zarządu Głównego PTI (ul. Solec 38 lok. 103, 00-394 Warszawa, pierwsze piętro, mapka tutaj). W programie tradycyjnie spodziewamy się że wystąpią kolędy i inne śpiewy, poczęstunek, napoje, losowanie Mikołajowych prezentów.

 

Wstęp na Mikołajki jest wolny wyłącznie dla mazowieckiej społeczności osób z PTI, legitymujących się opłaconymi składkami za rok 2022. Uzupełniajacym biletem wstępu jest, tradycyjnie, przyniesienie drobnego upominku o wartości nie więcej niż 1000002PLN, który zostanie umieszczony w worku św. Mikołaja, a następnie rozlosowany pomiędzy obecnych. Zapewne nie zabraknie też śpiewania i dzielenia się tradycyjnym opłatkiem.

 

Ze względów logistyczno-aprowizacyjnych, wszystkich którzy chcą wziąć udział w tegorocznym Klubie, uprasza się o możliwie najszybsze (najlepiej do 6 grudnia do godz. 20:00) potwierdzenie chęci uczestnictwa pod adresem mejlowym omaz[at]pti.org.pl  . Uspokajamy, że tym razem Klub Informatyka nie będzie rejestrowany na żadnych materiałach wideo ani audio.

 

Kategorie: Klub Informatyka Tagi: plany, po godzinach, zaproszenia, 2022