// Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego
gazeta

Bieżące informacje o działaniach, inicjatywach i spotkaniach organizowanych przez Oddział Mazowiecki PTI oraz ogłoszenia i informacje dla członków Oddziału.

// Aktualności

RBD release XX już za nami

09.07.2021

Odsłon: 580

Po dwuletniej przerwie wymuszonej  powszechnymi obostrzeniami epidemicznymi Oddział Mazowiecki powrócił do tradycyjnego letniego spotkania zwanego RBD (Rapid Baran Development).

 

 

 

To bardzo spontaniczne wydarzenie, które świętowaliśmy już po raz dwudziesty, odbyło się 26 czerwca na terenie baru Pod Kopytem (Warszawa, Wybrzeże Gdyńskie 2), sąsiadującego ze stajniami Agmaja. Spragnieni spotkań nie tylko wirtualnych uczestnicy dopisali w liczbie ponad 50, co stanowiło dawno nie notowany rekord frekwencji.

 

Podczas RBD można było porozmawiać na tematy przeróżne z dawno nie widzianymi przyjaciółmi. skosztować różnego rodzaju jadła i napojów (wszystko wyśmienitej jakości), a także posłuchać różnych utworów muzycznych w wykonaniu naszych niezawodnych uzdolnionych muzycznie kolegów i koleżanki. Pogoda dopisała: było dość ciepło, ale z racji późnej pory (18:00) już nie upalnie. Deszcz tego dnia nie padał, więc i komary niespecjalnie dawały się we znaki.

 

W trakcie imprezy odbyła się kolejna edycja Nieoficjalnych Mistrzostw Świata Informatyków w Rzucie Dyskiem Twardym. Konkurs ten pozwolił wyłonić liderów w czterech kategoriach. Oto wyniki.

 

Wyniki konkursu rzutu dyskiem (dane w metrach, lekko zanonimizowane)

Następne spotkanie już za rok, w czerwcu 2022. Na pewno będzie można wziąć rewanż we wszystkich kategoriach konkursowych. Poza spotkaniami rozrywkowymi szykują się nam tematy zawodowe w kolejnych klubach informatyka (tuż po wakacjach), a jeszcze wcześniej Zjazd Nadzwyczajny PTI. Zatem okazji do spotkań na żywo na pewno będzie w najbliższym czasie coraz wiecej. (@)

 

 

 

 

 

 

Kategorie: Rapid Baran Development Tagi: po godzinach, sprawozdania, 2021