// Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego
gazeta

Bieżące informacje o działaniach, inicjatywach i spotkaniach organizowanych przez Oddział Mazowiecki PTI oraz ogłoszenia i informacje dla członków Oddziału.

// Aktualności

Październikowe plany Zarządu wobec epidemii

16.10.2020

Odsłon: 705

13 października odbyło się kolejne posiedzenie Zarządu Oddziału Mazowieckiego PTI bieżącej kadencji (zdalne). W spotkaniu uczestniczyło 7 z ośmiorga członków zarządu. Omówiono takie kwestie jak plany tematów Klubów Informatyka, odwołanie Spotkania Mikołajkowego, plany kolejnych posiedzeń zarządu. Głosowano nad przyjęciem nowych osób w poczet członków oddziału.

 

Wśród planów tematyki na najbliższe Kluby Informatyka OMaz wymieniano: sieci 5G (październik), robotyka, obróbka danych z kosmosu, jakość danych w rejestrach urzędowych, przyszłość informatyki i jej wzorce. Zarząd jest otwarty na inne propozycje i zachęca wszystkich do zgłaszania pomysłów, które przyjaźnie zostaną rozpatrzone.

 

Wobec obserwowanej dynamiki rozwoju epidemii Zarząd zdecydował o odwołaniu tegorocznego grudniowego spotkania koleżeńskiego tradycyjnie rozpoznawanego jako Mikołajki.

 

Zarząd przegłosował (pozytywnie) przyjęcie do społeczności Oddziału dwóch nowych członków:

  • Piotr Goleń,
  • Dariusz Nowakowski.

 

Przyjęto zasadę organizowania kolejnych posiedzeń Zarządu w pierwsze wtorki miesiąca. Do końca roku 2020 oznacza to 3 listopada oraz 1 grudnia. Raczej wszystkie spotkania, do odwołania, bedą organizowane zdalnie. (@dy)

 

Kategorie: Posiedzenia Zarządu OMaz Tagi: plany, nowi członkowie, sprawozdania, 2020