// Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego
gazeta

Bieżące informacje o działaniach, inicjatywach i spotkaniach organizowanych przez Oddział Mazowiecki PTI oraz ogłoszenia i informacje dla członków Oddziału.

// Aktualności

Walne Zgromadzenie Członków Oddziału 2020

28.05.2020

Odsłon: 1601

Zarząd Oddziału Mazowieckiego PTI podjął uchwałę (Nr 3/2020 z 18 maja 2020) w sprawie zwołania Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków Oddziału (ZWZCO).

 

Zarząd zwołał Zwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Oddziału PTI na 2. czerwca 2020 r. (wtorek) w pierwszym terminie o godz. 18:00, w drugim terminie tegoż dnia o godz. 18:15. Zebranie odbędzie się w trybie zdalnym, w związku z czym Zarząd oczekuje od wszystkich uprawnionych (członków Oddziału z opłaconymi na bieżąco składkami) zgłoszenia zamiaru udziału w ZWZCO najszybciej, jak to tylko możliwe. Prowadzącym zebranie będzie kol. Jarosław Deminet. Na poniedziałek 1. czerwca o godz. 20:30 planowana jest sesja próbna ZWZCO. Wstępnie naszkicowany program Zgromadzenia wygląda następująco (oczywiście uczestnicy zebrania bedą go musieli zaaprobować):

 

  • sprawozdanie z działalności Oddziału w kadencji 2017-2020 (tutaj zobacz tekst sprawozdania)
  • wybór delegatów na XIII Zjazd PTI
  • wybór komisji rewizyjnej Oddziału
  • wybór sądu koleżeńskiego Oddziału
  • wybór prezesa zarządu Oddziału
  • wybór zarządu Oddziału

 

Więcej informacji w systemie wewnętrznym SORGA. Jeśli ktoś jeszcze tam nie sięgnął, to niech przeczyta i zgłosi się. Tam jest też zbiór instrukcji jak się poruszać w systemach głosowań, hasła do sesji itp. Zgrubny wykaz narzędzi przydatnych do uczestnictwa w ZWZCO został przedstawiony tutaj. Szczegółowa instrukcja korzystania z naszego systemu wideokonferencyjnego jest tutaj.

Udział w ZWZCO wymaga od uczestników stabilnego łącza internetowego. (a)

 

Profile kandydatów

 

29.05.2020, 23:55. Pojawiła się dwójka kandydatów na stanowisko prezes Oddziału Mazowieckiego. Są to, w szyku alfabetycznym:

 

Maria Ganzha, dr hab. prof. nz. MiNI PW; pracuje również dla Instytutu Badań Systemowych PAN; studia - matematyka - Uniwersytet im. Łomonosowa Moskwa; w Polsce mieszka i pracuje od 2000; w społeczności PTI od 2006; zajmuje się m.in. organizacją serii międzynarodowych konferencji FedCSIS; jest także red. naczelną wydawanej przez PTI serii książkowej Annals of Computer Science and Information Systems; w kadencji 2017-2020 w Zarządzie Głównym PTI.

 

Paweł Oracz, studia - informatyka - Politechnika Radomska; podypl.: WPiA UW, MIM UW, dr - SGH (w trakcie); w PTI od 2019; aktualnie animator Sektorowej Rady ds. Kompetencji branży Telekomunikacja i Cyberbezpieczeństwo; od ponad 20 lat realizuje przedsięwzięcia informatyzacji , głównie w strukturach administracji publicznej; stosuje metodyki PRINCE2, MSP, TOGAF, ITIL; zawodowo związany z ICT Maz. Urz. Woj. (8 lat), Min. Fin. (10), GUM (4).

 

Kategorie: Ważne, Posiedzenia Zarządu OMaz Tagi: plany, wybory, zaproszenia, 2020