// Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego
gazeta

Bieżące informacje o działaniach, inicjatywach i spotkaniach organizowanych przez Oddział Mazowiecki PTI oraz ogłoszenia i informacje dla członków Oddziału.

// Aktualności

Mikołajki 2019 już wkrótce

24.11.2019

Odsłon: 1007

Zbliża sią Mikołajkowy Klub Informatyka. W tym roku odbędzie się we wtorek, 10 grudnia. Oddział Mazowiecki PTI zaprasza wszystkich od godziny 18:30 na przedświąteczne spotkanie, kiedy to w nieskrępowanej atmosferze podsumujemy kończacy się rok, a także powiemy sobie zapewne jakie rysują się pomysły na zbliżający się rok 2020 (kolejny Zjazd PTI i zapewne wiele innych ciekawych wydarzeń). Prosimy wszystkich chętnych do Gmachu Głównego PW do Bistro Politechnika - w krużgankach na I piętrze (dla tych, którzy tam jeszcze nie byli: kliknij tu).

 

Uczestnicy proszeni są o przyniesienie drobnego upominku o wartości nie więcej niż 1000002PLN, który zostanie umieszczony w worku św. Mikołaja, a następnie wylosowany pomiędzy obecnych. Zapewne nie zabraknie też śpiewania kolęd i dzielenia się tradycyjnym opłatkiem świątecznym.

 

Wstęp na Mikołajki jest wolny dla mazowieckiej społeczności osób z PTI legitymujących się opłaconymi składkami za rok 2019. Wszystkie osoby nie należące do społeczności o/Maz PTI lub z zaległymi składkami, proszone będą o uiszczenie opłaty specjalnej w wysokości 30 złotych (słownie: trzydzieści).

 

Ze względów logistyczno-aprowizacyjnych, wszystkich którzy chcą wziąć udział w tegorocznym Klubie, uprasza się o możliwie najszybsze potwierdzenie chęci uczestnictwa pod adresem mejlowym omaz(at)poczta.pl. Dopuszczalne są deklaracje zbiorcze, np. "przyjdę z piątką przyjaciół". Uspokajamy, że tym razem Klub Informatyka nie będzie rejestrowany na żadnych materiałach wideo.

 

Kategorie: Klub Informatyka Tagi: po godzinach, zaproszenia, 2019