// Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego
gazeta

Bieżące informacje o działaniach, inicjatywach i spotkaniach organizowanych przez Oddział Mazowiecki PTI oraz ogłoszenia i informacje dla członków Oddziału.

// Aktualności

Rapid Baran Development 2019 już za nami

10.07.2019

Odsłon: 1350

Beztroskie godziny pikniku RBD niestety już za nami. Tegoroczna edycja Rapid Baran Development (release XIX) organizowana przez Oddział Mazowiecki PTI odbyła się zgodnie z planem już na początku czerwca (sobota, 8.06.). Frekwencja jak zwykle dopisała -- przez imprezę przewinęło się prawie 40 osób.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uśmiechnięci medaliści NMŚIwRDT 2019 wszystkich kategorii.

 

Rozpoczęliśmy o 17:30 i szybko przystąpiliśmy do degustacji wspaniałych potraw i napojów, przy których prowadzone były ożywione rozmowy na przeróżne tematy. Nasz ulubiony plenerowy Bar Pod Kopytem (Wybrzeże Gdyńskie 2) rozszerzył w tym roku ofertę o liczne nowe dania oraz wina, które cieszyły się powodzeniem wśród uczestników. Spotkaniu towarzyszyła wspaniała pogoda: słoneczna, ale jeszcze nie tak upalna, jaką pamiętamy z następnych dni czerwca. Jak zwykle nie zabrakło też wspólnego muzykowania.

 

Podczas imprezy odbyły się dwa konkursy. Pierwszy z nich to kolejna edycja Nieoficjalnych Mistrzostw Świata Informatyków w Rzucie Dyskiem Twardym. Drugi polegał na rysowaniu wyobrażeń na temat działania wirusów komputerowych (swój pomysł premierowo realizowała Jana Denisiuk). Następne spotkanie już za rok, w czerwcu 2020 (miesiącu kolejnego zjazdu naszego stowarzyszenia). Na pewno będzie można wziąć rewanż we wszystkich dyscyplinach konkursowych. Teraz pozostaje nam jedynie wspominać miłe chwile i planować kogo oraz na jakie stanowiska wybierzemy na kolejną kadencję w PTI.

 

Wyniki Nieoficjalnych Mistrzostw Świata Informatyków w Rzucie Dyskiem Twardym

 

Kategoria panów: 1. Paweł Marciniak (35m), 2. Andrzej Szczerba (33m), 3. Krzysztof Pikalski (32m). Kategoria pań: 1. Elżbieta Wolańska (21m),  2. ex aequo: Agnieszka Bohosiewicz-Gabrowska oraz Ania Paprzycka (po 20m), 3. Kalina Paprzycka (18m). Kategoria dzieci: 1. Joanna Gabrowska (16,5 m), 2. Julia Gabrowska (4,5m), 3. Zosia Dziarska (2,5m).

 

Galeria prac konkursowych

 

Konkurs polegał na rysowaniu wyobrażeń na temat działania wirusów komputerowych (zorganizowała go i prowadziła Jana Denisiuk). Praktycznie wszyscy uczestnicy tego konkursu zostali nagrodzeni. Godny docenienia, a może i naśladowania :], egalitaryzm. (ad)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* * *

 

 

Kategorie: Rapid Baran Development Tagi: po godzinach, sprawozdania, 2019