// Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego
gazeta

Bieżące informacje o działaniach, inicjatywach i spotkaniach organizowanych przez Oddział Mazowiecki PTI oraz ogłoszenia i informacje dla członków Oddziału.

// Aktualności

Mikołajki 2018 - przemiło, przesmacznie, przeuroczyście

15.12.2018

Odsłon: 1256

Uprzejmie informujemy, że tradycyjne Mikołajkowe spotkanie Klubu Informatyka odbyło się w tym roku 4 grudnia. Udało się dotrzymać terminu wtorkowego. Tym razem nie łączyliśmy z tym wydarzeniem żadnej pełnometrażowej profesjonalnej prezentacji. Po prostu spotkaliśmy się, w mniejszych i większych grupach podsumowując rok, snując plany na najbliższą przyszłość. Zastanawiając się jaka tematyka w IT jest teraz najważniejsza. W spotkaniu uczestniczyło ponad 20 osób. Odśpiewano kilka tradycyjnych kolęd z tak wspaniałymi, cenionymi w środowisku i uzdolnionymi koryfeuszami muzycznymi jak Paweł Sawicki i Ewa Mizerska. Składaliśmy sobie też życzenia Wszystkiego Najlepszego z okazji nadchodzących Świąt i Nowego Roku 2019.

 

Święty Mikołaj jak zwykle nie zawiódł i obdarował prezentami każdego kto przyszedł. Degustowaliśmy wiele pysznych dań wigilijnych autorstwa Bistro Akademickiego Politechniki Warszawskiej (GG), gdzieśmy się spotkali: barszcz z pasztecikami grzybkowymi, pierogi, karp w galarecie, sałatki, ciasta.

 

Oddział Mazowiecki, dłońmi kol. prezesa Marcina Paprzyckiego miał zaszczyt wręczyć nagrody współtwórcom sukcesu XX edycji Krajowej Konferencji Inżynierii Oprogramowania (KKIO), która odbyła się pod koniec września. Nagrody w postaci imiennie wygrawerowanych czytników e-booków otrzymali: Andrzej Stasiak, Piotr Kosiuczenko, Zbigniew Zieliński, Waldemar Graniszewski. (a)

 

 

Kategorie: Klub Informatyka Tagi: plany, po godzinach, sprawozdania, 2018


// galeria