// Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego
gazeta

Bieżące informacje o działaniach, inicjatywach i spotkaniach organizowanych przez Oddział Mazowiecki PTI oraz ogłoszenia i informacje dla członków Oddziału.

// Aktualności

XXIV Forum Teleinformatyki już pod koniec września

30.08.2018

Odsłon: 1905

Już wkrótce, 27-28 września 2018, odbędzie się w podwarszawskim Miedzeszynie XXIV Forum Teleinformatyki. Hasłem przewodnim tegorocznego Forum jest  „System informacyjny państwa i obywatela”. Forum Teleinformatyki jest adresowane do uczestników, reprezentujących środowiska najbardziej zaangażowane w modernizację funkcjonowania państwa, w tym przede wszystkim przedstawicieli kadry specjalistów administracji publicznej, firm informatycznych, naukowców oraz innych podmiotów gospodarczych i społecznych.

 

Forum Teleinformatyki jest najstarszą, organizowaną od roku 1995, i prawdopodobnie największą konferencją branży IT dla sektora publicznego, Organizatorami Forum są firma BizTech Konsulting oraz Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji.  Nad merytorycznym poziomem Forum czuwa Rada Programowa, w której skład wchodzą przedstawiciele instytucji administracji centralnej oraz samorządowej, banków i wyższych uczelni. Ubiegłoroczne Forum było pod wieloma względami rekordowe, zgromadziło aż 483 uczestników. Jednym z patronów honorowych Forum jest Włodzimierz Marciński – prezes Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Podczas Forum jest organizowany ogólnopolski konkurs Forum Młodych Mistrzów - Ekonomiczne aspekty informatyzacji państwa. Na podstawie oceny prac zgłoszonych do konkursu są przyznawane nagrody i wyróżnienia w kilku kategoriach. Laureaci otrzymują m.in. nagrodę w kategorii „Najlepsza merytorycznie praca” – ufundowaną przez Radę Programową Forum i Oddział Mazowiecki PTI.

 

Więcej o konferencji w witrynie Forum Teleinformatyki.

Kategorie: Konferencje i seminaria Tagi: prawo, administracja, zarządzanie, zaproszenia, 2018