// Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego
gazeta

Bieżące informacje o działaniach, inicjatywach i spotkaniach organizowanych przez Oddział Mazowiecki PTI oraz ogłoszenia i informacje dla członków Oddziału.

// Aktualności

EOIF GigaCon Summit 2018 – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie

16.06.2018

Odsłon: 1809

Nadchodzi czas na kolejną edycję konferencji o elektronicznym obiegu dokumentów i procesach biznesowych - EOIF GigaCon Summit. Tradycyjnie już, spotkanie odbędzie się w Warszawie pod koniec lipca na PGE Narodowym, we środę-czwartek 25-26 lipca. Oddział Mazowiecki objął to wydarzenie Patronatem Honorowym. Żeby uczestniczyć wystarczy się zarejestrować.

 

Konferencja poświęcona jest technologiom usprawniającym zarządzanie, obieg informacji oraz digitalizację dokumentacji. Do udziału zapraszane są wszystkie osoby zainteresowane rozwiązaniami i narzędziami do uproszczenia zarządzania każdym przedsiębiorstwem, bez względu na jego wielkość i branżę. Podczas konferencji można będzie dowiedzieć się m.in. o tym:

  • Czym różni się obieg tradycyjny od elektronicznego.
  • Co może zyskać przedsiębiorstwo usprawniając obieg informacji.
  • Jaki system EOI będzie optymalny dla danej firmy.
  • Czy pełna digitalizacja dokumentów jest w ogóle możliwa.

 

Uczestnictwo w konferencji pozwoli uczestnikom na zapoznanie się z przeglądem nowoczesnych dostępnych na rynku rozwiązań w tym zakresie. Będzie to okazja do wysłuchania kilkudziesięciu prelekcji prowadzonych przez doświadczonych ekspertów. Organizatorzy szykują dla uczestników również inne atrakcje, czyli pokaz technologii, strefę relaksu oraz konkursy z nagrodami. Cały czas uzupełniany jest program wydarzenia! Zachęcamy do śledzenia strony internetowej konferencji na bieżąco.

 

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami można znaleźć tutaj.

 

Patronaty: IEEE CS, PTI Oddział Mazowiecki.

 

Kategorie: Konferencje i seminaria Tagi: oprogramowanie, zaproszenia, chmura, obieg dokumentów, 2018