// Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego
gazeta

Bieżące informacje o działaniach, inicjatywach i spotkaniach organizowanych przez Oddział Mazowiecki PTI oraz ogłoszenia i informacje dla członków Oddziału.

// Aktualności

Hardware Garden #8

01.05.2018

Odsłon: 1478

Hardware Garden zaprasza na 8 maja 2018 godz. 18:30 do Campus Warsaw (Ząbkowska 33C, Warszawa). Żeby wejść wystarczy zarejestrować się.

 

Pierwsza prezentacja to Dolina niesamowitości: Sophia vs. Yann LeCun - Artur Maciej Wolff (datainq). Tym razem o hardware bez hardware'u. Krótka historia o sprzeczce pomiędzy robotem, który został obywatelem Arabii Saudyjskiej oraz profesorem Uniwersytetu Nowojorskiego, dyrektorem badań nad AI w Facebooku oraz jednym z ojców Deep Learningu. O tym jak postrzegamy roboty przypominające ludzi, czego się boimy, jak hype napędza branżę AI i dlaczego nas okłamano. Kolejna prezentacja to Instrumenty muzyczne stworzone by uwolnić kreatywność - Adam (LOHI). Młody polski startup zajmujący się produkcją elektronicznych instrumentów muzycznych. Adam - założyciel i CTO opowie między innymi o graniu muzyki elektronicznej na żywo, idealnych hardware'owych interfejsach użytkownika, światowym rynku syntezatorów i procesie dewelopmentu tego typu urządzeń. Trzecia prezentacja to Micropython czy resin OS. Doświadczenia z budowania Sense S-One - Przemysław Gałązka (Sense). Firma Sense Monitoring produkuje sensory do monitoringu konstrukcji stalowych. Obecna trzecia generacja sensorów jest w fazie prototypowania. Podczas spotkania będzie można podyskutować o architekturze rozwiązania, komponentach, systemach operacyjnych i innych tematach związanych z produkcją Sense S-One 2.3 oraz 3.0

 

Rejestracja

https://hardwaregarden8.evenea.pl

 

Kategorie: Konferencje i seminaria Tagi: zaproszenia, programowanie, sztuczna inteligencja, 2018