// Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego
gazeta

Bieżące informacje o działaniach, inicjatywach i spotkaniach organizowanych przez Oddział Mazowiecki PTI oraz ogłoszenia i informacje dla członków Oddziału.

// Aktualności

Sekcja eZdrowie i mazowieckie PTI zapraszają na seminaria i warsztaty (marzec-czerwiec)

07.03.2018

Odsłon: 2145

Przewodnicząca sekcji eZdrowie-życie bez barier - Małgorzata Piątkowska, a także Prezes Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego - Marcin Paprzycki objęli patronatem cykle wydarzeń eZdrowie Mazowieckie. Organizatorem jest Zakład Informatyki Medycznej i Telemedycyny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego we współpracy z Comarch Healthcare oraz Partnerami projektu. Gorąco zapraszamy do rejestracji i uczestnictwa w warsztatach eksperckich dotyczących telemedycyny i eZdrowia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Przed nami następujące wydarzenia:

  • 13.03.2018 g. 16:30 wtorek: Szpitalne Systemy Informatyczne i Elektroniczna Dokumentacja Medyczna HIS i EDM bez tajemnic
  • 16.04.2018 g. 16:30 poniedziałek: Strategia eZdrowia 2018-2020
  • 14.05.2018 g. 16:30 poniedziałek: Telemedycyna - gdzie i dokąd?
  • 11.06.2018 g. 16:30 poniedziałek: Aplikacje medyczne w Izbie przyjęć - AI vs Lekarz

 

Wydarzenia te patronatem objął także Dziekan I Wydziału Lekarskiego WUM prof. dr hab. n. med. Paweł Włodarski. Warsztaty są skierowane do studentów, pracowników podmiotów medycznych i menedżerów ochrony zdrowia woj. mazowieckiego. Projekt realizowany na terenie Centrum Biblioteczno-Informacyjnego Kampusu Banacha w Warszawie (na zdjęciu).


 


Najbliższe spotkanie z obszaru Szpitalnych Systemów Informatycznych i Elektronicznej Dokumentacji Medycznej HIS i EDM bez tajemnic odbędzie się we wtorek 13.03.2018 od godz.16:30 do 19:00. Bezpłatna rejestracja pod adresem https://goo.gl/MqYbys

 

Wydarzenie jest niepowtarzalną okazją doświadczenia rozwiązań z obszaru informatyzacji ochrony zdrowia na Mazowszu. Spotkania w maksymalnie 30-osobowych grupach pozwalają na bezpośrednią interakcję z uczestnikami. Wydzielona strefa demonstracyjna daje okazję przetestowania prezentowanych rozwiązań i rozmowy z prelegentami. Przebieg dotychczasowych spotkań można zobaczyć na oficjalnym kanale wydarzenia www.fb.me/eZdrowieMazowieckie Organizatorzy apelują i zachęcają do polubienia strony.

 

Potwierdzenie uczestnictwa wraz z harmonogramem wydarzenia oraz dokładną lokalizacją udostępniane są na tydzień przed każdym spotkaniem dla zarejestrowanych uczestników.

 

Kategorie: Konferencje i seminaria Tagi: zdrowie, zaproszenia, 2018