// Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego
gazeta

Bieżące informacje o działaniach, inicjatywach i spotkaniach organizowanych przez Oddział Mazowiecki PTI oraz ogłoszenia i informacje dla członków Oddziału.

// Aktualności

Pierwsze zebranie Zarządu w roku 2018

05.02.2018

Odsłon: 1432

Pierwsze tegoroczne zebranie zarządu Oddziału Mazowieckiego odbyło się 31 stycznia 2018, wyjątkowo we środę. Obecni na zebraniu byli: Anna Andraszek, Anna Cetnarowicz-Jutkiewicz, Jarosław Deminet, Andrzej Dyżewski, Tomasz Kulisiewicz, Marcin Paprzycki (zdalnie). Nieobecni: Małgorzata Kalinowska-Iszkowska, Kamil Sitarski. Konkluzje spotkania:

 

  • W wyniku głosowania przyjęto dwie osoby do społeczności oddziału. Sa to: Jan Chudzikiewicz, Barbara Mejssner (uchwała 1/2018).
  • O pracach związanych z rebrandingiem PTI prowadzonych przez Zarząd Główny szczegółowo opowiedziała kol. Anna Andraszek, po czym przeprowadzono dyskusję przedstawionych przez nią zagadnień.
  • Andrzej Dyżewski omówił pierwsze opracowane statystyki pełnej bazy członkowskiej, tworzone we współpracy z kol. Prezesem Włodzimierzem Marcińskim,
  • Omówiono postęp prac związanych z organizacją najbliższych Klubów Informatyka (luty-kwiecień), planowana tematyka to sieci 5G, centra danych oraz techniczna organizacja sieci Internet.
  • Przyjęto zarys planu zebrań Zarządu o/Maz do marca 2018.
  • Omówiono tematykę eZdrowie do której oMaz w miarę swoich możliwości będzie starała się włączyć swoimi możliwościami organizacyjnymi.
  • Ustalono, że impreza integracyjna RBD (Rapid Baran Development) odbędzie się w sobotę 9 czerwca 2018.

 

Już po zebraniu uczestnicy spotkania w trybie zdalnym przyjęli, iż tradycyjna promocja uczestnictwa w RBD będzie w tym roku kontynuowana. Oznacza to, że każdy kto uiści składki członkowskie PTI 2018 do końca lutego, ten uzyskuje prawo do bezpłatnego uczestnictwa w spotkaniu integracyjnym RBD zaplanowanym na 9 czerwca. (d)

 

 
 

Kategorie: Posiedzenia Zarządu OMaz Tagi: plany, nowi członkowie, sprawozdania, 2018