// Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego
gazeta

Bieżące informacje o działaniach, inicjatywach i spotkaniach organizowanych przez Oddział Mazowiecki PTI oraz ogłoszenia i informacje dla członków Oddziału.

// Aktualności

BPM GigaCon

07.10.2017

Odsłon: 1849

Za nami kolejna już edycja konferencji Business Process Management - BPM GigaCon. Miała ona miejsce 28 września 2017 w Hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie. Choć na spotkanie zarejestrowało się prawie 200 osób z całej Polski, to miało ono charakter dość kameralny. Sprzyjało to licznym rozmowom i networkingowi. Oddział Mazowiecki PTI był jednym z patronów tego interesującego wydarzenia.

Podczas konferencji była okazja do wysłuchania wielu ciekawych wystąpień. Eksperci przedstawili przegląd rozwiązań i narzędzi z zakresu zarządzania procesami biznesowymi, opierając swoje wystąpienia na praktycznych przykładach. Uczestnicy mieli okazję również odwiedzić stoiska liderów na rynku w tego typu narzędziach. Reprezentanci takich firm jak elliteq sp. z o.o., Konica Minolta Business Solutions Polska, Axence czy InfoConsulting sp. z o.o.. prowadzili bezpośrednie rozmowy z uczestnikami i prezentowali swoje rozwiązania. Wszyscy goście mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę, wymienić się doświadczeniami oraz nawiązać nowe relacje biznesowe.

 

Co więcej uczestnicy mogli oceniać wszystkie wykłady wypełniając specjalnie przygotowaną przez organizatorów ankietę. Najwyżej została oceniona prelekcja Wiesława Grabowskiego pt.: Jak wdrażając proces uniknąć SPAZM’u?

 

Wydarzenie okazało się bardzo udane dzięki ciekawym i pełnych energii wykładom oraz oczywiście dzięki Wystawcom. Należy wierzyć, że w przyszłym roku kolejna edycja konferencji Business Process Management – BPM GigaCon również odniesie sukces. Do zobaczenia za rok!

 

Materiały pokonferencyjne można znaleźć na stronie: http://gigacon.org/konferencja-business-process-management-bpm-28-09-2017-warszawa-podsumowanie-i-materialy-pokonferencyjne/

 

 

Kategorie: Konferencje i seminaria Tagi: PM, oprogramowanie, 2017, sprawozdania