// Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego
gazeta

Bieżące informacje o działaniach, inicjatywach i spotkaniach organizowanych przez Oddział Mazowiecki PTI oraz ogłoszenia i informacje dla członków Oddziału.

// Aktualności

Joanna Mickiewicz (1955-2017)

06.09.2017

Odsłon: 2168

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że dzisiaj, 6 września, zmarła nasza Koleżanka, wieloletni członek Oddziału Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego, Joanna Mickiewicz. Z informatyką związana od początku. Po ukończeniu XLV Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie studiowała informatykę na wydziale Matematyki Informatyki i Mechaniki (MIM) Uniwersytetu Warszawskiego. Zaraz po studiach przez pewien czas pracowała jako asystent na swoim macierzystym wydziale. Potem przez wiele lat była zatrudniona w Agencji Rozwoju Przemysłu, gdzie pełniła odpowiedzialne role przy wdrażaniu i eksploatacji różnorodnych systemów informatycznych. Od pięciu lat walczyła bardzo dzielnie z trudną chorobą. Wydawało się, że już choroba została pokonana  - niestety wróciła... Osierociła najbliższych: córkę, męża, ciocię, brata.

 

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się we wtorek, 12 września o godz. 11.00 w kościele

Matki Boskiej Częstochowskiej na terenie Cmentarza Bródnowskiego (tzw. kościół murowany), Warszawa ul. św. Wincentego 81.

 

zobacz mapkę z lokalizacją kościoła

 

Postscriptum: pochowana w kwaterze 40C, msc 1,7 Cmentarza Bródnowskiego.

 

Kategorie: Ważne Tagi: odeszli, 2017