// Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego
gazeta

Bieżące informacje o działaniach, inicjatywach i spotkaniach organizowanych przez Oddział Mazowiecki PTI oraz ogłoszenia i informacje dla członków Oddziału.

// Aktualności

XXIII e-Forum Teleinformatyki, 28-29 września 2017

21.07.2017

Odsłon: 2177

Zbliża się kolejne, XXIII e-Forum Teleinformatyki, które jak zwykle skoncentruje się na informatyce w sektorze publicznym. Tegoroczne motto konferencji brzmi Infrastruktura informacyjna państwa – usługi, komunikacja, bezpieczeństwo. Forum odbędzie się 28-29 września 2017 (czwartek-piątek), tradycyjnie już w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym BOSS w Miedzeszynie (gmina Warszawa-Wawer).

 

 

Liczne sesje, wykłady, dyskusje będą obejmowały takie zagadnienia jak: bieżące przedsięwzięcia informatyczne w sektorze publicznym (resort finansów, ochrona zdrowia, samorządy), cyberbezpieczeństwo, kryptowaluty,

 

Forum Teleinformatyki jest najstarszą (organizowaną do dziś, od 1995 roku) konferencją branży IT dla sektora publicznego. Dwie pierwsze edycje odbyły się pod nazwą „Rządowe Forum Teleinformatyki”. Od początku nad merytorycznym poziomem Forum czuwa rada programowa, którą tworzą wybitni znawcy przewodniego tematu danej edycji Forum. Konferencja cieszy się dużą popularnością. W 2016 roku Forum zgromadziło blisko 500 osób z różnych środowisk.

 

Komitet honorowy forum tworzą: prof. dr hab. Jan Madey (Uniwersytet Warszawski), Anna Streżyńska (minister cyfryzacji), Borys Stokalski (prezes Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji), Anna Trzecińska  (wiceprezes NBP), prof. WAT dr hab. inż. Bolesław Szafrański.

 

Organizatorzy e-Forum to Biztech Konsulting oraz Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji. Partnerem konferencji jest także PTI (Oddział Mazowiecki i nie tylko).

 

Szczegółowy program konferencji można znaleźć pod adresem http://forumti.pl/

 

 

Partnerzy merytoryczni Forum:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie: Konferencje i seminaria Tagi: administracja, zarządzanie, zdrowie, 2017, zaproszenia