// Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego
gazeta

Bieżące informacje o działaniach, inicjatywach i spotkaniach organizowanych przez Oddział Mazowiecki PTI oraz ogłoszenia i informacje dla członków Oddziału.

// Aktualności

Udana integracja oddziałowa na trawie

18.06.2017

Odsłon: 2093

Udał się nam po raz kolejny piknik Oddziału Mazowieckiego RBD czyli tradycyjny Rapid Baran Development. W sumie około 40 osób przewinęło się przez imprezę w sobotę 17 czerwca od godz. 18 do prawie północy. Jak się okazuje czterodniowy długi weekend nie wyssał ze Stolicy wszystkich informatyków.

Zawodnicy Nieoficjalnych Mistrzostw Świata Informatyków w Rzucie Dyskiem Twardym niemal w komplecie. Widoczny na zdjęciu pies nie brał udziału w rzutach, ale z wyraźną aprobatą przyglądał się zawodnikom.

 

Plany na spotkanie zostały zrealizowane w całości. Pogoda była rzeczywiście wspaniała -  zdecydowanie ciepła, ale nie upalna, a jednocześnie gości nie próbował zmoczyć żaden deszcz. Personel Baru Pod Kopytem (Warszawa, Wybrzeże Gdyńskie 2) oczywiście nie zawiódł, serwując zarówno dokonałe picie, jak i do wyboru mniej lub bardziej kaloryczne jedzenie. Oprócz licznych rozmów zespołowych lub indywidualnych, nie zabrakło oczywiście chęci ani czasu na wspólne muzykowanie i śpiewanie.

 

Przeprowadzono też kolejną edycję Nieoficjalnych Mistrzostw Świata Informatyków w Rzucie Dyskiem Twardym. Zawody te odbyły się w dwóch kategoriach: pań i panów i przysporzyły wszystkim uczestnikom trochę zdrowego ruchu na świeżym powietrzu, po którym apetyty dopisywały w dwójnasób.

 

Wyniki zawodów w grupie pań (ogółem 7 uczestniczek):

  1. Kalina Paprzycka
  2. Anna Paprzycka
  3. Agata Krakowska

 

Wyniki zawodów z grupie panów (ogółem 12 uczestników):

  1. Tomasz Matejuk (drugi medal otrzymał za epokowy rezultat)
  2. Leszek Sołdan
  3. ex aequo: Przemysław Witusik / Tomasz Kruk

 

Zwycięzcy obok medali dostali wiele bardzo słodkich nagród.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medaliści wraz z organizatorem Marcinem.

 

 

 

 

Zdjęcia dostarczyła i opracowała Jana Waleria Denisiuk.

Kategorie: Rapid Baran Development Tagi: po godzinach, 2017, sprawozdania


// galeria