// Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego
gazeta

Bieżące informacje o działaniach, inicjatywach i spotkaniach organizowanych przez Oddział Mazowiecki PTI oraz ogłoszenia i informacje dla członków Oddziału.

// Aktualności

Konferencja EOIF Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie

05.06.2017

Odsłon: 2166

Oddział Mazowiecki przyjął patronat nad dwudniową konferencją poświęconą tematyce Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie – Summit EOIF GigaCon, która odbędzie się w lipcu 26-27.07.2017 przy Stadionie Narodowym w Warszawie. Udział bezpłatny. Trzeba się tylko zarejestrować.

 

Chcesz dowiedzieć się dlaczego w dzisiejszych, mobilnych czasach digitalizacja dokumentów jest tak ważna? Raporty mówią, że firmy zmagają się nawet z 20% spadkiem efektywności spowodowanym pracą nad dokumentacją papierową. Co trzecia europejska firma planuje w najbliższym czasie całkowicie przejść na elektroniczną dokumentację. Już teraz usprawnij obieg informacji również w swojej firmie!

 

Zaproszenie powinno zainteresować osoby poszukujące narzędzi do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Uczestnictwo w konferencji dostarczy uczestnikom przegląd nowoczesnych dostępnych na rynku rozwiązań w tym zakresie. Jak co roku przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje produkty oraz zaproponują narzędzia dotyczące obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji.Każdy uczestnik będzie miał również możliwość wysłuchania prelekcji merytorycznych przygotowanych przez doświadczonych ekspertów.

 

W agendzie pojawiły się już pierwsze tematy:

  • „Nie da się”, „Robimy tak od zawsze”, czyli doświadczenia z wdrożenia Elektronicznego Obiegu Dokumentów w Banku Spółdzielczym w Sztumie (Tomasz Leszczyński)
  • Piramida komunikacji – jak nie kryć się za mailem (Jakub Bażela)
  • Jak sprawić by ludzie korzystali z elektronicznego obiegu informacji (Wiesław Grabowski)
  • Kolejne tematy już wkrótce...

 

Szykowane są dla uczestników również inne atrakcje: pokaz technologii (m.in. druk 3D) oraz na zakończenie konkurs z nagrodami. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej konferencji na bieżąco.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, aczkolwiek jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami znajdą Państwo na stronie konferencji EOIF.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie: Konferencje i seminaria Tagi: oprogramowanie, 2017, zaproszenia, chmura, obieg dokumentów