// Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego
gazeta

Bieżące informacje o działaniach, inicjatywach i spotkaniach organizowanych przez Oddział Mazowiecki PTI oraz ogłoszenia i informacje dla członków Oddziału.

// Aktualności

Klub Informatyka: "Mały Project Manager" (relacja)

11.03.2003

Odsłon: 1650

Dnia 11 marca 2003 odbyło się w warszawskim klubie Shado kolejne spotkanie Klubu Informatyka, który na razie jest Latającym Holendrem i wędruje to tu, to tam... może kiedyś zakotwiczy gdzieś na dobre; zobaczymy.

 

Spotkanie przebiegło pod znakiem gry - na środku stołu pojawiła się plansza "Mały Project Manager", którą nieudolnie staraliśmy się zalać piwem. W grze uczestniczyły 4 zespoły, każdy z nich zajmował jeden z boków dużego stołu. Zespoły poruszały się na planszy krętą i zawiłą trasą, tak jak kręte i zawile bywają losy projektu informatycznego. Czyhały na nas rozmaite niebezpieczeństwa, ale (o dziwo!) były tez na trasie zdarzenia szczęśliwe. Wykonywaliśmy wiele niestandardowych zadań, bo czegóż się nie robi dla dobra projektu. To naprawdę milo popatrzeć, jak poważny człowiek w krawacie stepuje przez minutę, a Ania O. (bez krawata) tańczy Jezioro Łabędzie.

 

Do końca nie było wiadomo, kto zwycięży. Stawka była niezwykle wyrównana. Ostatecznie jednak pierwsze miejsce przypadło zespołowi w składzie: Anna Ostaszewska, Marek Hołyński, Leszek Zawistowski, Marek Dziduszko, Zbyszek Zwierzchowski.

 

Nagrodę (bursztynowy płyn na literę "w") ufundowała Grupa Honesta - dziękujemy! 

 

Dziękujemy tym, którzy napisali grę, czyli Annie Ostaszewskiej, Ewie Mizerskiej, Andrzejowi Dyżewskiemu i Rafałowi Gęślickiemu.

Kategorie: Klub Informatyka Tagi: PM, 2003, gry, sprawozdania