// Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego
gazeta

Bieżące informacje o działaniach, inicjatywach i spotkaniach organizowanych przez Oddział Mazowiecki PTI oraz ogłoszenia i informacje dla członków Oddziału.

// Aktualności

Oddział Mazowiecki PTI partnerem konferencji CC/CRM

25.04.2017

Odsłon: 2091

Bezpłatna konferencja na temat organizacji call centers i wdrażania systemów CRM, odbędzie się 25 kwietnia 2017 r. w Warszawie w Businessman Institute. Oddział Mazowiecki PTI został jednym z partnerów tej imprezy.

 

W celu uczestniczenia w konferencji należy się zgłosić i zapisać. Wszelkie szczegóły związane z tym wydarzeniem (program, formularz rejestracyjny) można znaleźć tutaj.

 

Na wzroście konkurencji między handlem e-commerce i detalicznym korzystają klienci. Konsumenci i firmy mają coraz większe wymagania nie tylko w stosunku do ceny, czasu dostawy, ale również w zakresie obsługi posprzedażnej. Przy dostarczaniu materiałów eksploatacyjnych,  obsłudze zgłoszeń reklamacyjnych, utylizowaniu zużytego sprzętu. Teraz często klient określa czas, miejsce oraz sposób komunikacji z dostawcą produktu czy usługi. Na wszystkie te wyzwania muszą odpowiedzieć stosowane przez firmy drogi komunikacji marketingowej z klientem, kanały sprzedaży, automatyzacja procesów w zakresie marketingu, sprzedaży czy obsługi zgłoszeń.

 

Kategorie: Konferencje i seminaria Tagi: zarządzanie, 2017, handel elektroniczny, zaproszenia