// Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego
gazeta

Bieżące informacje o działaniach, inicjatywach i spotkaniach organizowanych przez Oddział Mazowiecki PTI oraz ogłoszenia i informacje dla członków Oddziału.

// Aktualności

Rapid Baran Development 2015 - Zapraszamy!

13.06.2015

Odsłon: 2352

W tym roku nasze tradycyjne letnie spotkanie Rapid Baran Development 2015 odbędzie się w sobotę 13 czerwca od godziny 16:00 w Barze Pod Kopytem niedaleko Centrum Olimpijskiego i Stajni Agmaja na Wybrzeżu Gdyńskim (formalny adres to Wybrzeże Gdyńskie 2). 

W programie m.in. słynne już Nieoficjalne Mistrzostwa Świata Informatyków w Rzucie Dyskiem Twardym oraz składkowa-zrzutowa loteria fantowa.

Loteria na takich samych zasadach, jak na naszych spotkaniach mikołajkowych: wszyscy przynosimy fanty!

Nie muszą być kosztowne, najlepiej, jeśli będą wartościowe z punktu widzenia powiązań z informatyką. 

Szczegóły dotyczące innych atrakcji RBD 2015 będą się pojawiały w najbliższych dniach w miarę precyzowania programu, zachęcamy do zaglądania na naszą stronę. 

 

Bilet wstępu: 30 zł (zarówno dla członków PTI, jak i osób towarzyszących). Dzieci i młodzież do skończenia 18 lat bezpłatnie. Wstęp bezpłatny mają również wszyscy członkowie OMAz PTI, którzy zapłacili składki za rok 2015 do końca lutego.

 

Jak zawsze będzie okazja do uzupełnienia składek przez tych, którzy ich jeszcze nie zapłacili. 

 

Dojazd: 

- dla tych, którzy poczęstunek popijać będą lemoniadą, kawą, herbatą czy innymi napojami dającymi poniżej 0,1 promila: wjazd na parking Baru Pod Kopytem,City Security, Stajni Agmaja, Fundacji Kierowca Bezpieczny i kortów KS Spójnia tuż za przystankiem na żądanie Centrum Olimpijskie 02 w kierunku Mostu Grota Roweckiego  (na mapach Google'a można go zobaczyć na Street View KS Spójnia/Stajnia Agmaja)

 

- dla tych, którzy wolą dojazd komunikacją miejską: przystanki autobusów 118 i 185 (na żądanie) Centrum Olimpijskie 01 (w kierunku z Pl. Wilsona do centrum/na Ursynów) lub Centrum Olimpijskie 02 (z centrum w kierunku na Bródno-Podgrodzie lub Gwiaździstą).

 

Ze względów organizacyjno-aprowizacyjnych bardzo prosimy  o potwierdzenie obecności (z podaniem liczby osób) na adres: omaz (at) poczta.pl

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! 

Kategorie: Rapid Baran Development Tagi: 2015, zaproszenia