// Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego
gazeta

Bieżące informacje o działaniach, inicjatywach i spotkaniach organizowanych przez Oddział Mazowiecki PTI oraz ogłoszenia i informacje dla członków Oddziału.

// Aktualności

Mikołajki 2016 naszego Oddziału niestety już przeminęły

28.12.2016

Odsłon: 3410

 

choinka WEiTI PW

6 grudnia, tuż po ciekawym wykładzie o historii zbiorów przybliżonych odbyła się mniej oficjalna cześć Mikołajkowego Klubu Informatyka. Nie zabrakło opłatków, śpiewania kolęd, rozdawania prezentów przez Mikołaja. Usłyszeliśmy słowo od Prezesa Oddziału Mazowieckiego Marcina Paprzyckiego na święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok (na zdjęciu obok kol. Prezes jest dostrzegalny za grającym na gitarze kol. Pawłem Sawickim) . Okazuje się, że w mijającym roku społeczność Oddziału Mazowieckiego rozrosła się, co oznacza, że głos nasz będzie lepiej słyszalny na forum Zwyczajnego Zjazdu PTI w 2017 roku.

 

Do późna trwały też wieczorne informatyków rozmowy. Przy degustacji dań całkiem konkretnych, jak i słodyczy oraz lekkich napojów, tudzież pysznego barszczyku. Autorstwa Bistro Akademickiego (Politechnika GG) - podobnie jak większość pozostałych dań. (a)

Kategorie: Klub Informatyka Tagi: 2016, po godzinach, sprawozdania