// Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego
gazeta

Bieżące informacje o działaniach, inicjatywach i spotkaniach organizowanych przez Oddział Mazowiecki PTI oraz ogłoszenia i informacje dla członków Oddziału.

// Aktualności

Zapowiedź XX KKIO. 27-29 września 2018

20.01.2018

Odsłon: 1039

Zbliża się XX Krajowa Konferencja Inżynierii Oprogramowania, KKIO’18. Odbędzie się ona pod koniec września w Pułtusku. Jednak dla prelegentów uczestniczących w konferencji pierwsze terminy nadsyłania artykułów mijają już w kwietniu (wydawcy międzynarodowi), a następne w maju (wydawcy krajowi). Motto tegorocznej konferencji to: Inżynieria oprogramowania systemów: badania i praktyki. Organizatorzy zapraszają naukowców, doktorantów, inżynierów i przedstawicieli biznesu do przesyłania artykułów na temat badań, prac badawczo-rozwojowych, studiów przypadków, edukacji w zakresie inżynierii oprogramowania i zastosowań oprogramowania w systemach przemysłowych. Oficjalnym językiem konferencji jest angielski. Dokumenty można jednak przygotowywać zarówno po angielsku jak i po polsku. Jest jeszcze czas, żeby zgłaszać propozycje konferencyjnych warsztatów, paneli dyskusyjnych, tutoriali.

 

KKIO to obecnie najstarsza polska seria konferencji poświęcona inżynierii oprogramowania. Organizowana od końca lat 90. odbywała się zawsze pod egidą Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Najbliższa, 20 z rzędu edycja, odbędzie się w Pułtusku, w godzinę drogi od Warszawy.

 

KKIO'18 jest organizowana przez Oddział Mazowiecki PTI, Wydział Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej oraz Wydział Elektryczny Politechniki Warszawskiej, a Komitetowi Programowemu przewodniczą przedstawiciele Wydziału Cybernetyki WAT. Partnerami wydarzenia są takie jednostki jak: IEEE PS Computer Society Chapter oraz Komitet Informatyki Polskiej Akademii Nauk.

 

 

Zobacz

 

Kategorie: Konferencje i seminaria Tagi: zaproszenia, programowanie, 2018