// Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego
gazeta

Bieżące informacje o działaniach, inicjatywach i spotkaniach organizowanych przez Oddział Mazowiecki PTI oraz ogłoszenia i informacje dla członków Oddziału.

// Aktualności

BiNSI

26.09.2017

Odsłon: 503

19 września w warszawskim hotelu Courtyard by Marriott odbyła się konferencja Bezpieczeństwo i Niezawodność Systemów Informatycznych GigaCon. Podczas tego spotkania ponad 150 osób miało okazję do wymiany doświadczeń i wysłuchania 11 prelekcji.

 


Wykład inauguracyjny poprowadził Rafał Trzaska z Politechniki Wrocławskiej. Celem prezentacji było przedstawienie sposobu wypracowania bezpiecznej i niezawodnej infrastruktury IT. Kolejne wykłady poprowadził sponsor wydarzenia firma AiSECLAB oraz Partnerzy: A plus C Systems, Adrem Software, Crowe Horwath oraz F-Secure.

 

Na koniec konferencji uczestnicy oddali swoje głosy w konkursie Złoty Bit, w którym głosowali na najlepsze rozwiązanie zaprezentowane podczas konferencji. Statuetkę otrzymała firma Adrem Software za prezentację swojego produktu – NetCrunch. NetCrunch to nie tylko system do monitorowania sieci, ale również narzędzie zapewniające bezpieczeństwo firmy. Ułatwia codzienną pracę administratorów IT, podając precyzyjne informacje o problematycznych węzłach lub anomaliach sieciowych, niejednokrotnie trudnych do wykrycia.

 

Na stronie blogu organizatora można znaleźć prezentacje udostępnione przez prelegentów oraz wiele zdjęć ze spotkania. Zobacz: http://gigacon.org/bin_09_17_materialy/

 

Kategorie: Konferencje i seminaria Tagi: bezpieczeństwo, 2017, sprawozdania