// Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego
gazeta

Bieżące informacje o działaniach, inicjatywach i spotkaniach organizowanych przez Oddział Mazowiecki PTI oraz ogłoszenia i informacje dla członków Oddziału.

// Aktualności

Zmarł kolega Andrzej Kozłowski

19.04.2017

Odsłon: 499

Ze smutkiem i żalem informujemy, że 7 kwietnia 2017 odszedł nasz kolega rzeczoznawca Andrzej Kozłowski.  Absolwent Wydziału Elektrycznego, Wieczorowej Szkoły Inżynierskiej w Lublinie oraz Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Lubelskiej. Wieloletni wykładowca informatycznych systemów zarządzania na studiach MBA. Zrzeszony w Oddziale Mazowieckim Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

 

Z wykształcenia był inżynierem elektrykiem, ale losy zawodowe rzuciły Go w latach 90-tych w ramiona informatyki. I tak już zostało. Był doskonałym znawcą systemów ERP, zarządzania projektami, analitykiem biznesowym. Ekspertem w swoich dziedzinach zawsze chętnym do pomocy i porady. Dysponował bogatym doświadczeniem w tworzeniu koncepcji rozwiazań IT, w prowadzeniu audytów IT oraz wykonywaniu analiz biznesowych na potrzeby zintegrowanych systemów informatycznych wiodacych producentów w niemal wszystkich branżach gospodarki. Andrzej był serdecznym, ciepłym, życzliwym ludziom i światu człowiekiem, zawsze chętnym do pomocy kolegą, mającym dla każdego dobre słowo. Pochowany w Lublinie na cmentarzu przy ul. Lipowej.


                                                                                                     Dominika Sachowicz-Wołek,Tomasz Szatkowski

 

 

Kategorie: Ważne Tagi: odeszli, 2017